520M05CT38M4000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520M05CT38M4000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 520M05CT38M4000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD
Ngā Rauemi: 1.520M05CT38M4000.pdf2.520M05CT38M4000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 520M05CT38M4000
Tau Wae 520M05CT38M4000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47967 pcs Pepa Raraunga 1.520M05CT38M4000.pdf2.520M05CT38M4000.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa 520
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±500ppb
Rautanga 38.4MHz Whakaahuatanga Taipitopito 38.4MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 2.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -