450TD253BM6
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 450TD253BM6
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua POT 25K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: 450TD253BM6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 450TD253BM6
Tau Wae 450TD253BM6 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga POT 25K OHM 1/2W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4713 pcs Pepa Raraunga 450TD253BM6.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm) Raupapa Stock Pot™ 450
Te hurihanga 300° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 25k Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q1095183A
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 25k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W Solder Lug Mahinga Whakauru 3/8-32
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Flatted Te roa o te Kaihoko 0.875" (22.23mm)
Kaupapa Mahi 0.250" (6.35mm)