450D102KSD8
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
450D102KSD8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 450D102KSD8
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua POT 1K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: 450D102KSD8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 450D102KSD8
Tau Wae 450D102KSD8 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga POT 1K OHM 1/2W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62289 pcs Pepa Raraunga 450D102KSD8.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm) Raupapa Stock Pot™ 450
Te hurihanga 300° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 1k Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 450D102-5
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W Solder Lug Mahinga Whakauru 3/8-32
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 1.000" (25.40mm)
Kaupapa Mahi 0.250" (6.35mm)