445W32S12M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445W32S12M00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 445W32S12M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 12.0000MHZ SERIES SMD
Ngā Rauemi: 445W32S12M00000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 445W32S12M00000
Tau Wae 445W32S12M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 12.0000MHZ SERIES SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 133441 pcs Pepa Raraunga 445W32S12M00000.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa 445 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, No Lead
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakanui i te kaha Series
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.053" (1.35mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 12MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 12MHz ±30ppm Crystal Series 50 Ohms 2-SMD, No Lead