445C35D10M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445C35D10M00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 445C35D10M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 10.000000 MHZ 5X3.2MM
Ngā Rauemi: 445C35D10M00000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 445C35D10M00000
Tau Wae 445C35D10M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 5057 pcs Pepa Raraunga 445C35D10M00000.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa 445 Ratonga -
Paa / Case 2-SMD, No Lead Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakanui i te kaha 18pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.053" (1.35mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 10MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10MHz ±30ppm Crystal 18pF 2-SMD, No Lead