445C25B24M00000
CTS-Frequency ControlsCTS-Frequency Controls
445C25B24M00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 445C25B24M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 24.0000MHZ 13PF SMD
Ngā Rauemi: 445C25B24M00000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 445C25B24M00000
Tau Wae 445C25B24M00000 Kaihanga CTS-Frequency Controls
Whakaahuatanga CRYSTAL 24.0000MHZ 13PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108145 pcs Pepa Raraunga 445C25B24M00000.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa 445 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari 2-SMD, No Lead
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga 445C25B24M00000
Whakanui i te kaha ±20ppm Life @ Temp. 40 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.053" (1.35mm) Mahinga 13pF
Te Manawanui Toa ±50ppm Rautanga 24MHz
Whakaahua nui 24MHz ±20ppm Crystal 13pF 40 Ohm -20°C ~ 70°C Surface Mount 2-SMD, No Lead Whakaahuatanga CRYSTAL 24.0000MHZ 13PF SMD