4305-011LF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4305-011LF
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 0.027UF 50V AXIAL
Ngā Rauemi: 4305-011LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4305-011LF
Tau Wae 4305-011LF Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 0.027UF 50V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5902 pcs Pepa Raraunga 4305-011LF.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui 0%, +100%
Rahi Tae - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.140" Dia x 0.110" L (3.55mm x 2.79mm) Raupapa 4305
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 4305011LF
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 42dB @ 100MHz Teitei (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.027µF Feed Through Capacitor 50V 5A Axial DC Resistance (DCR) (Max) -
I teie nei 5A Te kaha 0.027µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: FUSE DRAWER X-SAFE 5X20 2POLE
I roto i te taonga: 29663 pcs
Tikiake: 4305.0001.pdf
RFQ
4305-008LF
4305-008LF
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
I roto i te taonga: 7143 pcs
Tikiake: 4305-008LF.pdf
RFQ
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: KE/KG FUSE DRAWER 2P 10A
Tikiake:
Tikiake: 4305-008.pdf
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 0.027UF 50V AXIAL
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 1500PF 200V AXIAL
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 25PF 200V AXIAL
Tikiake: 4305-006LF.pdf
Whakaahuatanga: FUSE DRAWER FOR 5X20MM FUSE 1POS
Whakaahuatanga: FUSE DRAWER FOR 6.3X32 FUSE 1POS
Kaihanga: Peregrine Semiconductor
Whakaahuatanga: RF ATTENUATOR 15.5DB 50OHM 20QFN
Whakaahuatanga: FUSE DRAWER FOR 6.3X32 FUSE 2POS
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel