425F35B026M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
425F35B026M0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 425F35B026M0000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 26.0000MHZ 13PF SMD
Ngā Rauemi: 425F35B026M0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 425F35B026M0000
Tau Wae 425F35B026M0000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 26.0000MHZ 13PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 114156 pcs Pepa Raraunga 425F35B026M0000.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa 425 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 425F35B026.0000 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakanui i te kaha 13pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 26MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 26MHz ±30ppm Crystal 13pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead