416F40612IKT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F40612IKT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 416F40612IKT
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 40.610 MHZ 8PF SMT
Ngā Rauemi: 416F40612IKT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 416F40612IKT
Tau Wae 416F40612IKT Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 40.610 MHZ 8PF SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5316 pcs Pepa Raraunga 416F40612IKT.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Raupapa 416 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakanui i te kaha 8pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm) Te Manawanui Toa ±10ppm
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Rautanga 40.61MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 40.61MHz ±10ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead