416F40612AAR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F40612AAR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 416F40612AAR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT
Ngā Rauemi: 416F40612AAR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 416F40612AAR
Tau Wae 416F40612AAR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127298 pcs Pepa Raraunga 416F40612AAR.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Raupapa 416 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakanui i te kaha 10pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm)
Te Manawanui Toa ±10ppm Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 40.61MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 40.61MHz ±10ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead