416F3841XCAR
CTS-Frequency ControlsCTS-Frequency Controls
416F3841XCAR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 416F3841XCAR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT
Ngā Rauemi: 416F3841XCAR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 416F3841XCAR
Tau Wae 416F3841XCAR Kaihanga CTS-Frequency Controls
Whakaahuatanga CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122484 pcs Pepa Raraunga 416F3841XCAR.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Raupapa 416 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga 416F3841XCAR
Whakanui i te kaha ±10ppm Life @ Temp. 200 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm) Mahinga 10pF
Te Manawanui Toa ±15ppm Rautanga 38.4MHz
Whakaahua nui 38.4MHz ±10ppm Crystal 10pF 200 Ohm -20°C ~ 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead Whakaahuatanga CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT