416F27122AAR
CTS-Frequency ControlsCTS-Frequency Controls
416F27122AAR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 416F27122AAR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT
Ngā Rauemi: 416F27122AAR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 416F27122AAR
Tau Wae 416F27122AAR Kaihanga CTS-Frequency Controls
Whakaahuatanga CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124837 pcs Pepa Raraunga 416F27122AAR.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Raupapa 416 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga 416F27122AAR
Whakanui i te kaha ±20ppm Life @ Temp. 200 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm) Mahinga 10pF
Te Manawanui Toa ±20ppm Rautanga 27.12MHz
Whakaahua nui 27.12MHz ±20ppm Crystal 10pF 200 Ohm -10°C ~ 60°C Surface Mount 4-SMD, No Lead Whakaahuatanga CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT