407T35E050M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
407T35E050M0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 407T35E050M0000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 50.0000MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: 407T35E050M0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 407T35E050M0000
Tau Wae 407T35E050M0000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 50.0000MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105845 pcs Pepa Raraunga 407T35E050M0000.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)