407F39D022M1184
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
407F39D022M1184 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 407F39D022M1184
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 22.1184MHZ 18PF SMD
Ngā Rauemi: 407F39D022M1184.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 407F39D022M1184
Tau Wae 407F39D022M1184 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 22.1184MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128039 pcs Pepa Raraunga 407F39D022M1184.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Raupapa 407 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakanui i te kaha 18pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 22.1184MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 22.1184MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead