407F35E036M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
407F35E036M0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 407F35E036M0000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 36.0000MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: 407F35E036M0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 407F35E036M0000
Tau Wae 407F35E036M0000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 36.0000MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83773 pcs Pepa Raraunga 407F35E036M0000.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Raupapa 407 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa CTX686CT Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakanui i te kaha 20pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 36MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 36MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead