406I35D19M66080
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406I35D19M66080 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 406I35D19M66080
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD
Ngā Rauemi: 406I35D19M66080.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 406I35D19M66080
Tau Wae 406I35D19M66080 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117834 pcs Pepa Raraunga 406I35D19M66080.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Raupapa 406 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakanui i te kaha 18pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 19.6608MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 19.6608MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead