406I35D08M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406I35D08M00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 406I35D08M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Ngā Rauemi: 406I35D08M00000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 406I35D08M00000
Tau Wae 406I35D08M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134957 pcs Pepa Raraunga 406I35D08M00000.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Raupapa 406 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 406I35D08M00000-ND
CTX1202TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakanui i te kaha 18pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 8MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 8MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead