406I35B12M28800
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406I35B12M28800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 406I35B12M28800
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 12.2880MHZ 13PF SMD
Ngā Rauemi: 406I35B12M28800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 406I35B12M28800
Tau Wae 406I35B12M28800 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 12.2880MHZ 13PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117948 pcs Pepa Raraunga 406I35B12M28800.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Raupapa 406 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakanui i te kaha 13pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 12.288MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 12.288MHz ±30ppm Crystal 13pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead