406C35L26M56250
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 406C35L26M56250
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 26.562500MHZ SMD
Ngā Rauemi: 406C35L26M56250.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 406C35L26M56250
Tau Wae 406C35L26M56250 Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 115843 pcs Pepa Raraunga 406C35L26M56250.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Raupapa 406 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakanui i te kaha 12pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 26.5625MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 26.5625MHz ±30ppm Crystal 12pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead