406C35B44M54500
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406C35B44M54500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 406C35B44M54500
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 44.5450MHZ 13PF SMD
Ngā Rauemi: 406C35B44M54500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 406C35B44M54500
Tau Wae 406C35B44M54500 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 44.5450MHZ 13PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76446 pcs Pepa Raraunga 406C35B44M54500.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Raupapa 406 Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa CTX678DKR Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakanui i te kaha 13pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 44.545MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 44.545MHz ±30ppm Crystal 13pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead