405C35S36M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405C35S36M00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 405C35S36M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 36.0000MHZ SERIES SMD
Ngā Rauemi: 405C35S36M00000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 405C35S36M00000
Tau Wae 405C35S36M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 36.0000MHZ SERIES SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126178 pcs Pepa Raraunga 405C35S36M00000.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa 405 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakanui i te kaha Series
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 36MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 36MHz ±30ppm Crystal Series 50 Ohms 4-SMD, No Lead
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
405C35S27M00000
405C35S27M00000
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CRYSTAL 27.0000MHZ SERIES SMD
I roto i te taonga: 114324 pcs
Tikiake: 405C35S27M00000.pdf
RFQ
405F/2H
405F/2H
Kaihanga: ebm-papst Inc.
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X10MM 5VDC WIRE
I roto i te taonga: 6604 pcs
Tikiake: 405F/2H.pdf
RFQ
405F
405F
Kaihanga: ebm-papst Inc.
Tikiake: 405F.pdf
405I12D24M00000
405I12D24M00000
Whakaahuatanga: CRYSTAL 24.000000MHZ SMD
Tikiake: 405I12D24M00000.pdf
405FH
405FH