405C35D40M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405C35D40M00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 405C35D40M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF SMD
Ngā Rauemi: 405C35D40M00000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 405C35D40M00000
Tau Wae 405C35D40M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129221 pcs Pepa Raraunga 405C35D40M00000.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa 405 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa CTX829TR Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakanui i te kaha 18pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 40MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz ±30ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead