405C35D15M36000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405C35D15M36000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 405C35D15M36000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 15.3600MHZ 18PF SMD
Ngā Rauemi: 405C35D15M36000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 405C35D15M36000
Tau Wae 405C35D15M36000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 15.3600MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102234 pcs Pepa Raraunga 405C35D15M36000.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa 405 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakanui i te kaha 18pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 15.36MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 15.36MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead