405C35B18M43200
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 405C35B18M43200
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 18.432000MHZ SMD
Ngā Rauemi: 405C35B18M43200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 405C35B18M43200
Tau Wae 405C35B18M43200 Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 129147 pcs Pepa Raraunga 405C35B18M43200.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa 405 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakanui i te kaha 13pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 18.432MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 18.432MHz ±30ppm Crystal 13pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead