403I35E48M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
403I35E48M00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 403I35E48M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 48.0000MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: 403I35E48M00000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 403I35E48M00000
Tau Wae 403I35E48M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 48.0000MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127059 pcs Pepa Raraunga 403I35E48M00000.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa 403 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakanui i te kaha 20pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 48MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 48MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
403I35L40M00000
403I35L40M00000
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CRYSTAL 40.000000MHZ SMD
I roto i te taonga: 132764 pcs
Tikiake: 403I35L40M00000.pdf
RFQ
403I35E33M00000
403I35E33M00000
Whakaahuatanga: CRYSTAL 33.0000MHZ 20PF SMD
I roto i te taonga: 160575 pcs
Tikiake: 403I35E33M00000.pdf
RFQ
403P36
403P36
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CABLE STR SGL-END MALE 3POS 3'