403I23D25M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 403I23D25M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 25.000000MHZ SMD
Ngā Rauemi: 403I23D25M00000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 403I23D25M00000
Tau Wae 403I23D25M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 146851 pcs Pepa Raraunga 403I23D25M00000.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa 403 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakanui i te kaha 18pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Te Manawanui Toa ±20ppm Te Tautanga Mahinga ±30ppm
Rautanga 25MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz ±20ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
403DMQ100
403DMQ100
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 100V 400A TO244AB
I roto i te taonga: 5304 pcs
Tikiake: 403DMQ100.pdf
RFQ
403ED
403ED
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: LAPPING FILM 20"X11"
I roto i te taonga: 5020 pcs
Tikiake:
RFQ
403I33D12M00000
403I33D12M00000
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CRYSTAL 12.000000MHZ SMD
Tikiake: 403I33D12M00000.pdf
403F
403F
Kaihanga: Wakefield-Vette
Whakaahuatanga: HEATSINK POWER TO-3
Tikiake: 403F.pdf