403C35E28M37500
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
403C35E28M37500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 403C35E28M37500
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 28.3750MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: 403C35E28M37500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 403C35E28M37500
Tau Wae 403C35E28M37500 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 28.3750MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140505 pcs Pepa Raraunga 403C35E28M37500.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa 403 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakanui i te kaha 20pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 28.375MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 28.375MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead