403C11A32M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
403C11A32M00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 403C11A32M00000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Ngā Rauemi: 403C11A32M00000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 403C11A32M00000
Tau Wae 403C11A32M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105100 pcs Pepa Raraunga 403C11A32M00000.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa 403 Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa CTX850DKR Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 10pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Te Manawanui Toa ±10ppm
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 32MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 32MHz ±10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead