402F384XXCJT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
402F384XXCJT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 402F384XXCJT
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 38.4000MHZ 9PF SMD
Ngā Rauemi: 1.402F384XXCJT.pdf2.402F384XXCJT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 402F384XXCJT
Tau Wae 402F384XXCJT Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 38.4000MHZ 9PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5796 pcs Pepa Raraunga 1.402F384XXCJT.pdf2.402F384XXCJT.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Raupapa 402 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakanui i te kaha 9pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Te Manawanui Toa ±15ppm
Te Tautanga Mahinga ±15ppm Rautanga 38.4MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 38.4MHz ±15ppm Crystal 9pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead