402F1601XIJR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
402F1601XIJR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 402F1601XIJR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Ngā Rauemi: 1.402F1601XIJR.pdf2.402F1601XIJR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 402F1601XIJR
Tau Wae 402F1601XIJR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138836 pcs Pepa Raraunga 1.402F1601XIJR.pdf2.402F1601XIJR.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Raupapa 402 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakanui i te kaha 9pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Te Manawanui Toa ±10ppm Te Tautanga Mahinga ±15ppm
Rautanga 16MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 16MHz ±10ppm Crystal 9pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead