377NB5C1250T
Hua Hua
Tau Wae: 377NB5C1250T
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.377NB5C1250T.pdf2.377NB5C1250T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 377NB5C1250T
Tau Wae 377NB5C1250T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13306 pcs Pepa Raraunga 1.377NB5C1250T.pdf2.377NB5C1250T.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa 377
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 125MHz Whakaahuatanga Taipitopito 125MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA
Kaitautoko Ake Crystal Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±50ppm