375NB5C1660T
Hua Hua
Tau Wae: 375NB5C1660T
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 166.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.375NB5C1660T.pdf2.375NB5C1660T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 375NB5C1660T
Tau Wae 375NB5C1660T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC VCXO 166.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8473 pcs Pepa Raraunga 1.375NB5C1660T.pdf2.375NB5C1660T.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 375
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 166MHz Whakaahuatanga Taipitopito 166MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA
Kaitautoko Ake Crystal Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±50ppm