357LB3I032M7680
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
357LB3I032M7680 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 357LB3I032M7680
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 32.768MHZ HCMOS TTL SMD
Ngā Rauemi: 357LB3I032M7680.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 357LB3I032M7680
Tau Wae 357LB3I032M7680 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC VCXO 32.768MHZ HCMOS TTL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54570 pcs Pepa Raraunga 357LB3I032M7680.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa 357