353SB5A500R
Hua Hua
Tau Wae: 353SB5A500R
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 50.0000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.353SB5A500R.pdf2.353SB5A500R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 353SB5A500R
Tau Wae 353SB5A500R Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC VCXO 50.0000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51425 pcs Pepa Raraunga 1.353SB5A500R.pdf2.353SB5A500R.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 353
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 50MHz Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz VCXO HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -