353LB5C14CR
Hua Hua
Tau Wae: 353LB5C14CR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.353LB5C14CR.pdf2.353LB5C14CR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 353LB5C14CR
Tau Wae 353LB5C14CR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69223 pcs Pepa Raraunga 1.353LB5C14CR.pdf2.353LB5C14CR.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 353
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 14.318MHz Whakaahuatanga Taipitopito 14.318MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 25mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -