317LB5I1660T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
317LB5I1660T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 317LB5I1660T
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 166.0000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.317LB5I1660T.pdf2.317LB5I1660T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 317LB5I1660T
Tau Wae 317LB5I1660T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC VCXO 166.0000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11848 pcs Pepa Raraunga 1.317LB5I1660T.pdf2.317LB5I1660T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa 317
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 166MHz Whakaahuatanga Taipitopito 166MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA
Kaitautoko Ake Crystal Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±50ppm