296XD501B1N
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
296XD501B1N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 296XD501B1N
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua POT 500 OHM 0.15W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: 296XD501B1N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 296XD501B1N
Tau Wae 296XD501B1N Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga POT 500 OHM 0.15W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64717 pcs Pepa Raraunga 296XD501B1N.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga PC Pins, Board Locks
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Rectangular - 0.646" x 0.492" Face x 0.646" H (16.40mm x 12.50mm x 16.40mm) Raupapa 296
Te hurihanga 300° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 500 Mana (Watts) 0.15W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CT2250
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole, Snap In Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 500 Ohm 1 Gang Linear Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.15W PC Pins, Board Locks
Mahinga Whakauru - Hangaia ki te Whakawhiti None
Momo Whakatika Side Adjustment Momo Kaihoko Knurled
Te roa o te Kaihoko 0.539" (13.70mm) Kaupapa Mahi 0.236" (6.00mm)