282TCBS103A25B1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
282TCBS103A25B1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 282TCBS103A25B1
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Ngā Rauemi: 282TCBS103A25B1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 282TCBS103A25B1
Tau Wae 282TCBS103A25B1 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12221 pcs Pepa Raraunga 282TCBS103A25B1.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Rectangular - 0.858" x 0.626" Face x 0.858" H (21.80mm x 15.90mm x 21.80mm) Raupapa 282
Te hurihanga 300° Tuhinga Whakatika Conductive Plastic
Te Pakanga (Ohms) 10k Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tray Ētahi Ingoa CT3017
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.25W, 1/4W Solder Lug Mahinga Whakauru M9 x 0.75
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.591" (15.00mm)
Kaupapa Mahi 0.236" (6.00mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
282X
282X
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: XFRMR LAMINATED 273VA CHAS MOUNT
I roto i te taonga: 981 pcs
Tikiake: 282X.pdf
RFQ
282TCBS103A26B1
282TCBS103A26B1
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
I roto i te taonga: 11839 pcs
Tikiake: 282TCBS103A26B1.pdf
RFQ
282T33L502A25A2
282T33L502A25A2
Whakaahuatanga: POT 5K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
I roto i te taonga: 13882 pcs
Tikiake: 282T33L502A25A2.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: TAB CONN.NEW GEN.F.TRUCK
Tikiake: 282994-2.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: TERM BLOCK
Tikiake: 2829917.pdf
282T33L502A26C2
282T33L502A26C2
Tikiake: 282T33L502A26C2.pdf
282T33L502A26A2
282T33L502A26A2
Tikiake: 282T33L502A26A2.pdf
282FG1K
282FG1K
Kaihanga: U.S. Sensor
Whakaahuatanga: THERM NTC 2.8KOHM 3419K DO35
Tikiake: 282FG1K.pdf
282T33L502A25C2
282T33L502A25C2
Tikiake: 282T33L502A25C2.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: TERM BLOCK
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel