254SA104B50A
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
254SA104B50A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 254SA104B50A
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS SMD
Ngā Rauemi: 254SA104B50A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 254SA104B50A
Tau Wae 254SA104B50A Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5125 pcs Pepa Raraunga 254SA104B50A.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi Square - 0.425" L x 0.425" W x 0.366" H (10.80mm x 10.80mm x 9.30mm)
Raupapa 254 Mahinga Whakatere 50°
Tuhinga 100 kOhms Mana (Watts) 0.0125W
Packaging Bulk Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Axis 100 kOhms Surface Mount Joystick Potentiometer 50° 0.0125W Axis 2