252B503B60TB
Hua Hua
Tau Wae: 252B503B60TB
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua JOYSTICK 50K OHM 2 AXIS TH
Ngā Rauemi: 252B503B60TB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 252B503B60TB
Tau Wae 252B503B60TB Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga JOYSTICK 50K OHM 2 AXIS TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4806 pcs Pepa Raraunga 252B503B60TB.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.957" H (20.70mm x 20.50mm x 24.30mm)
Raupapa 252 Mahinga Whakatere 60°
Tuhinga 50 kOhms Mana (Watts) 0.0125W
Packaging Bulk Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 2 with Switch(s) Axis 50 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 60° 0.0125W
Axis 2 with Switch(s) Momo Whakatika Top Adjustment
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
252DC-2X
252DC-2X
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: 252DC-2X=WILMAR OVER/UNDERVOLT
I roto i te taonga: 75 pcs
Tikiake:
RFQ
252C,AL
252C,AL
Kaihanga: Serpac Electronic Enclosures
Whakaahuatanga: BOX PLSTC AMD/CL 5.62"L X 3.25"W
I roto i te taonga: 6544 pcs
Tikiake: 252C,AL.pdf
RFQ
252C,GY
252C,GY
Whakaahuatanga: BOX PLSTC GRAY/CLR 5.62"LX3.25"W