252B124B50TB
Hua Hua
Tau Wae: 252B124B50TB
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua JOYSTICK 120K OHM 2 AXIS TH
Ngā Rauemi: 252B124B50TB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 252B124B50TB
Tau Wae 252B124B50TB Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga JOYSTICK 120K OHM 2 AXIS TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5043 pcs Pepa Raraunga 252B124B50TB.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.957" H (20.70mm x 20.50mm x 24.30mm)
Raupapa 252 Mahinga Whakatere 50°
Tuhinga 120 kOhms Mana (Watts) 0.0125W
Packaging Bulk Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 2 with Switch(s) Axis 120 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W