252A103A40NA
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 252A103A40NA
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH
Ngā Rauemi: 252A103A40NA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 252A103A40NA
Tau Wae 252A103A40NA Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5313 pcs Pepa Raraunga 252A103A40NA.pdf
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.760" H (20.70mm x 20.50mm x 19.30mm)
Raupapa 252 Mahinga Whakatere 40°
Tuhinga 10 kOhms Mana (Watts) 0.0125W
Packaging Bulk Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 2 Axis 10 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 40° 0.0125W
Axis 2 Momo Whakatika Top Adjustment
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: PMI ASSY T-1 LAMP YELLOW INCAND
I roto i te taonga: 5879 pcs
Tikiake: 25299510973.pdf
RFQ
252A103A40TB
252A103A40TB
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH
I roto i te taonga: 5572 pcs
Tikiake: 252A103A40TB.pdf
RFQ
252A103A50NB
252A103A50NB
Tikiake: 252A103A50NB.pdf
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: PMI ASSY T-1 LAMP RED INCAND
Tikiake: 25299510971.pdf
Whakaahuatanga: PMI ASSY T-1 LAMP BLUE INCAND
252A103A50TA
252A103A50TA