251B12T104A2NB
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 251B12T104A2NB
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua POT 100K OHM 0.01W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: 251B12T104A2NB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 251B12T104A2NB
Tau Wae 251B12T104A2NB Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga POT 100K OHM 0.01W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67120 pcs Pepa Raraunga 251B12T104A2NB.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Rectangular - 0.437" x 0.394" Face x 0.437" H (11.10mm x 10.00mm x 11.10mm) Raupapa 251
Te hurihanga - Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 100k Mana (Watts) 0.01W
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 100k Ohm 1 Gang Linear Through Hole Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.01W PC Pins
Mahinga Whakauru - Hangaia ki te Whakawhiti None
Momo Whakatika Side Adjustment Momo Kaihoko Flatted
Te roa o te Kaihoko 0.472" (12.00mm) Kaupapa Mahi 0.156" (3.96mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
251HR158251X
251HR158251X
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: 2.5MM CABLE RA/RA 4
I roto i te taonga: 5881 pcs
Tikiake: 251HR158251X.pdf
RFQ
25199/25 BK005
25199/25 BK005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 25COND 22AWG BLK SHLD 100'
I roto i te taonga: 5255 pcs
Tikiake: 25199/25 BK005.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: 2.5MM 3 COND RA TO
Tikiake:
251DC-1X
251DC-1X
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: 251DC-1X=WILMAR OVER/UNDERVOLA
I roto i te taonga: 67 pcs
Tikiake:
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 50COND 22AWG BLK SHLD 100'
Tikiake: 25199/50 BK005.pdf
251A100-4/42-0
251A100-4/42-0
Whakaahuatanga: FLEX POLY MOLDED PART
Tikiake: 251A100-4/42-0.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 30COND 22AWG BLK SHLD 100'
251HR079251
251HR079251
251I,AL
251I,AL
Kaihanga: Serpac Electronic Enclosures
Whakaahuatanga: BOX ABS ALMOND 5.62"L X 3.25"W
Tikiake: 251I,AL.pdf
251A100-4/42-0-CS8542
251A100-4/42-0-CS8542
Tikiake: 251A100-4/42-0-CS8542.pdf
Whakaahuatanga: 2.5MM CABLE RA/S&T 2
Tikiake: 251HR07984X.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 40COND 22AWG BLK SHLD 100'
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel