2425-003-X7U0-102PLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2425-003-X7U0-102PLF
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL
Ngā Rauemi: 2425-003-X7U0-102PLF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2425-003-X7U0-102PLF
Tau Wae 2425-003-X7U0-102PLF Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7776 pcs Pepa Raraunga 2425-003-X7U0-102PLF.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui 0%, +100%
Rahi Tae 8-32 Te Tae Tema X7U
Rahi / Rahi 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Raupapa 2425
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Bushing, 1 Turret Lead Ētahi Ingoa 2425003X7U0102PLF
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga - Teitei (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF Feed Through Capacitor 100V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead DC Resistance (DCR) (Max) -
I teie nei 20A Te kaha 1000pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2425-018-X5U0-102AA
2425-018-X5U0-102AA
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
I roto i te taonga: 7124 pcs
Tikiake: 2425-018-X5U0-102AA.pdf
RFQ
2425-003-X7W0-502AA
2425-003-X7W0-502AA
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 100V AXIAL
I roto i te taonga: 7391 pcs
Tikiake: 2425-003-X7W0-502AA.pdf
RFQ
2425-003-X7U0-102P
2425-003-X7U0-102P
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL