2425-003-X7R0-102MLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2425-003-X7R0-102MLF
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL
Ngā Rauemi: 2425-003-X7R0-102MLF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2425-003-X7R0-102MLF
Tau Wae 2425-003-X7R0-102MLF Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7504 pcs Pepa Raraunga 2425-003-X7R0-102MLF.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Rahi Tae 8-32 Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Raupapa 2425
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Bushing, 1 Turret Lead Ētahi Ingoa 2425003X7R0102MLF
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF Feed Through Capacitor 100V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 20A
Te kaha 1000pF