226EM1SABRG
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 226EM1SABRG
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: 226EM1SABRG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 226EM1SABRG
Tau Wae 226EM1SABRG Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 427534 pcs Pepa Raraunga 226EM1SABRG.pdf
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakawhiti Mahere 0.20mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa 226E
Packaging Tape & Reel (TR) Whakaahuatanga 3.50mm x 2.90mm
Ētahi Ingoa 226E-M1SABRG Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 220gf Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Rectangular Button Te Whakatairanga Mahi Side Actuated
Tuhinga Kairangi - Te Raita Mahi, Te Matau Matau 3.55mm
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
226F
226F
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: XFRMR SEMI-TORO 1VA THRU HOLE
I roto i te taonga: 1196 pcs
Tikiake: 226F.pdf
RFQ
226EM1SAAR
226EM1SAAR
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
I roto i te taonga: 347229 pcs
Tikiake: 226EM1SAAR.pdf
RFQ
226DM2SABR
226DM2SABR