225BMSABRB2
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 225BMSABRB2
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: 225BMSABRB2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 225BMSABRB2
Tau Wae 225BMSABRB2 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 263604 pcs Pepa Raraunga 225BMSABRB2.pdf
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakawhiti Mahere 0.25mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa 225B
Packaging Tape & Reel (TR) Whakaahuatanga 7.80mm x 3.50mm
Ētahi Ingoa 225B-MSABRB2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 260gf Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 30,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Rectangular Button Te Whakatairanga Mahi Side Actuated
Tuhinga Kairangi - Te Raita Mahi, Te Matau Matau 3.50mm
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu -
Ngā Hua e hāngai ana
225BPS100M
225BPS100M
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 2237763 pcs
Tikiake: 225BPS100M.pdf
RFQ
225CJ
225CJ
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 225A 600VAC/250VDC