218-10LPSJRF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 218-10LPSJRF
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Ngā Rauemi: 218-10LPSJRF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 218-10LPSJRF
Tau Wae 218-10LPSJRF Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85386 pcs Pepa Raraunga 218-10LPSJRF.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 24VDC
Kāhua Whakamutunga J Lead Raupapa 218
Pana 0.050" (1.27mm), Half Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 218010LPSJRF
21810LPSJRF
Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.546" (13.87mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.106" (2.70mm)
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 1,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Whakatauranga onamata 25mA
Whakaaetanga Mea Beryllium Copper Whakautu Whakamutunga Gold
Takahanga SPST Rauemi Ara -
Momo Kaihoko Slide (Standard) Taumata Mahi Flush, Recessed
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
218-10LPSTJ
218-10LPSTJ
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
I roto i te taonga: 88254 pcs
Tikiake: 218-10LPSTJ.pdf
RFQ
218-10LPS
218-10LPS
I roto i te taonga: 83710 pcs
Tikiake: 218-10LPS.pdf
RFQ
218-10LPSTF
218-10LPSTF
Tikiake: 218-10LPSTF.pdf
218-10LPSTJF
218-10LPSTJF
Tikiake: 218-10LPSTJF.pdf
218-10LPSJR
218-10LPSJR
Tikiake: 218-10LPSJR.pdf
218-10LPSJ
218-10LPSJ
Tikiake: 218-10LPSJ.pdf
218-10LPSRF
218-10LPSRF