540-18-2-WH-0100F
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 540-18-2-WH-0100F
Kaihanga / Waitohu: CNC Tech
Whakaahuatanga hua CABLE AUDIO CL2 2C 100' 18AWG
Ngā Rauemi: 540-18-2-WH-0100F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 540-18-2-WH-0100F
Tau Wae 540-18-2-WH-0100F Kaihanga CNC Tech
He Rahinga Kei te wātea 5065 pcs Pepa Raraunga 540-18-2-WH-0100F.pdf
Waea Wire 18 AWG Whakamahi Commercial Audio
Pato Tiaki - Whakapene Rauemi -
Te Whakaoho Papu - Raupapa -
Ratonga - Ētahi Ingoa CN582-100
Tae Mahi - Te maha o nga Kaihautū 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te roa 100.0' (30.5m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae White Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.0230" (0.584mm)
Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC) Tae (Whakanoho) Taimana 0.204" (5.18mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Conductor Multi-Conductor Cable White 18 AWG 100.0' (30.5m)