U28P3HCGI
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: U28P3HCGI
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V
Ngā Rauemi: U28P3HCGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o U28P3HCGI
Tau Wae U28P3HCGI Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6111 pcs Pepa Raraunga U28P3HCGI.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa 7000 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.35mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga Epoxy Potted Te Oranga Rawa 40,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPDT Panel Mount Whakatauranga onamata 5A (AC/DC)
Takahanga DPDT Mahinga Whakauru 1/4-40
Momo Kaihoko Flat Anti-Rotation Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 11.43mm